Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierującego w Krościenku nad Dunajcem

Fot. 2020.01.13 19:15 / news / czytano 656 / opinie 0

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed południem w Krościenku nad Dunajcem.

Od strony Nowego Targu na rondo wjechał kierujący fiatem, uderzył w wysepkę i pomimo uszkodzonego samochodu pojechał dalej. Mężczyzna, który jechał z dwójką pasażerów w przeciwnym kierunku natychmiast zawrócił i pojechał za fiatem, zajeżdżając mu  drogę i uniemożliwiając w ten sposób dalszą jazdę.

Po otwarciu drzwi samochodu od kierowcy od razu wyczuł alkohol, wyciągnął więc kluczyki ze stacyjki i o całym zdarzeniu powiadomił Policję. Fiatem kierował, jak się okazało, 52-letni, mieszkaniec powiatu gorlickiego, który miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu teraz wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij