Poszukiwana 24-letnia Bernadetta Moździerz

Fot. 2016.05.24 21:33 / news / czytano 2932 / opinie 0

Policja poszukuje nowotarżanki Bernadetty Moździerz, która wyszła z domu 15 maja br. informując rodziców, że idzie na koncert i do chwili obecnej nie wróciła.

Bernadetta MOŹDZIERZ, c. Izydora, Danuty, ur. 1992 r. w Nowym Targu, zam. Nowy Targ.
 
rysopis:
wzrost 150 cm, waga ok 40 kg, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, twarz owalna, włosy czarne, uszy przylegające, nos mały
 
W chwili zaginięcia ubrana była w:
ciemna kurtka z plamami fioletowo-czarne, spodnie jeansy jasnoniebieskie, buty sportowe szare, okulary lecznicze z plastikowymi oprawkami –brązowe.
 
Wyszła z domu w dniu 15 maja 2016 roku informując rodziców, że idzie na koncert i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Prawdopodobnie może przebywać na terenie Słowacji lub Austrii.
 
Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje odnośnie miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z prowadzącym poszukiwania pod numerem telefonu 18 26 10 483 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 18 26 10 400 lub 997.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij