Poszukiwany wpadł z narkotykami

Fot. 2020.09.14 19:59 / news / czytano 869 / opinie 0

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali poszukiwanego 20-letniego mieszkańca gminy Ochotnica Dolna. Dodatkowo zabezpieczyli ponad 50-gramów środków odurzających.

W sobotę tj. 12 września br., realizując nakaz doprowadzenia wydany przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali w miejscu zamieszkania poszukiwanego 20-latka. Mężczyzna do zakładu karnego miał trafić  za niezapłaconą karę grzywny. Podczas wykonywanych czynności uwagę funkcjonariuszy zwróciła mała szybka z białym proszkiem, leżąca na taborecie, który stał obok łóżka. Okazało się, że to amfetamina. Policjanci podczas przeszukania łącznie zabezpieczyli 50 gramów narkotyku.

20-latek został przewieziony do nowotarskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Teraz, dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających, za co zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij