Wójt przedstawił swojego doradcę

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.01.30 12:51 / news / czytano 5124 / opinie 0

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Krościenko n.D, zebranym na sali i tym oglądającym sesję w Internecie, osobiście zaprezentował się nowy doradca wójta - Tadeusz Zaremba.

Z prośbą do wójta o przedstawienie doradcy wystąpił radny Piotr Wolski. Jak ten już przybył na salę obrad o przybliżenie swojej osoby poprosił go z kolei radny Józef Błażusiak. - Jakie ma Pan wykształcenie, gdzie Pan pracował i za co Pan tutaj w gminie odpowiada? - pytał radny.

- Mam nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i przyniesie nam wszystkim wielki sukces. Funkcja doradcy wójta polega na tym, że pracujemy z wójtem wspólnie - odpowiadał Tadeusz Zaremba oraz oświadczył, że będzie pracował także ze Skarbnikiem gminy. 

Tadeusz Zaremba jest absolwentem Akademii Rolniczej, w administracji Lasów Państwowych pracował przez 9 lat, przez 4 lata był zastępcą wójta w Łącku, obecnie jest radnym powiatu nowosądeckiego.

Włodarz Krościenka oficjalnie zaprzeczył pogłoskom, że łączą go koligacje rodzinne z osobą doradcy.Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij