Powstanie 1863. Temat to czy przedmiot? Gawęda historyczna i otwarcie wystawy. (Szczawnica 01.07.2013)

Fot. 2013.06.30 10:30 / imprezy / czytano 2207

Pierwszego lipca br. o godz. 13.00 w Muzeum Uzdrowiska w Szczawnicy odbędzie się gawęda historyczna pt. "Powstanie 1863. Temat to czy przedmiot?" połączona z otwarciem wystawy pt. "Zapomniani Bohaterowie Powstania Styczniowego w Galicji".

Na gawędę i wystawę zapraszają Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział Nowy Targ, Muzeum Uzdrowiska w Szczawnicy oraz Fundacja Andrzeja Mańkowskiego. 

Dodaj do:


Ostatnie komentarze

migoteczka2013.06.24 19:06
Wszystko byłoby O.K. ale w którym miejscu na plakacie jest podane miejsce gdzie można bedzie posłuchac tychże opowiadań? jest data i godzina a jakośmiejsca nie zauważyłam... a palkatów po Szczawnicy widać sporo, nie każdy wchodzi na pieniny info żeby sprawdzić gdzie to się odbędzie
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij