Absolwenci krościeńskiego liceum spotkali się w 60. rocznicę matury

Fot. Arch. szkoły 2016.06.16 20:19 / news / czytano 3188 / opinie 0

Dnia 9. czerwca w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość. Członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli przyjemność gościć swoich starszych kolegów, którzy zdawali maturę zaledwie... 60 lat temu.

Niezwykłe wzruszenie ogarnęło wszystkich, gdy nagle od strony budynku Sióstr Służebniczek pojawił się mały pochód z transparentem "60 lat od matury". Na czele, z gitarą, szedł inicjator całego przedsięwzięcia, ksiądz Stanisław Pietrzak, zagrzewając swoich kolegów do śpiewu. Wraz ze swoimi uczniami na spotkanie przybyła wychowawczyni klasy, pani Maria Gabryś. W sumie 9. absolwentów stanęło do pamiątkowego zdjęcia w tym samym miejscu, w którym zostali uwiecznieni na spotkaniu w 10. rocznicę matury.

"To zestawienie jest świetne, bo uzmysławia, co się z nami dzieje i na jakim etapie jesteśmy. Już sobie wyobrażam, jak będziemy wyglądać za kolejne pięćdziesiąt lat, gdy się spotkamy. :-)" Napisał po spotkaniu ks. Stanisław Pietrzak.
Autor: A. Schabowski
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij