Pierwsza dotacja dla Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Pieniny

2015.06.24 22:15 / news / czytano 2046 / opinie 0

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny” w Krościenku skutecznie sięgnęło po dotację na rozwój swojej młodej organizacji.

W konkursie grantowym "FIO-Małopolska Lokalnie 2015" ogłoszonym przez Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia, stowarzyszenie otrzymało dotacje w wysokości 4900 zł na realizację projektu pn. "Seniorzy Pienińscy na start". Celem projektu jest m.innymi rozwój i wzmocnienie potencjału technicznego młodej organizacji pozarządowej oraz podniesienie kwalifikacji członków organizacji.

W ramach dotacji stowarzyszenie utworzy stronę internetową, wyposaży swój lokal w komputer, biurko, krzesło i urządzenie wielofunkcyjne. Projekt zakłada również przeprowadzenie warsztatów dla seniorów korzystania z komputera i Internetu.
 
 
Projekt dofinansowany  ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij