Zespół Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych otrzymał tytuł Szkoły w Ruchu

Fot. 2014.06.12 16:07 / news / czytano 3032 / opinie 0

ZPO zgłosił się do ogólnopolskiej akcji „ Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Roku „Szkoła w Ruchu” przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Akcja ta  miała na celu promocję aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. W ZPO Łapsze Niżne zostało przeprowadzonych wiele zajęć pozalekcyjnych, innowacyjne lekcje wychowania fizycznego, jak i spędzanie wolnego czasu na wesoło i tanecznie. Uczniowie mieli możliwości brania udziału w turniejach sportowych, zajęciach na basenie czy udziału w szkolnych akcjach zdrowotnych. Zajęcia odbywały się na wesoło, były taneczne przerwy, mecze uczniowie kontra nauczycie, dni sportowe w szkole i wyjazdy na mecze jako kibice. 
 
Zarówno szkoła podstawowa, jak i gimnazjum brały czynny udział w tej akcji i mieli możliwość uczestniczenia w różnych rodzajach zajęć na lekcjach i poza lekcjami. Otrzymana tabliczka „Szkoła w ruchu” jest wielkim wyróżnieniem, który będzie przypominał o wszystkich aktywnych przedsięwzięciach.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij