Akcja Policji - przebadanych ponad 3 tys. kierowców

Fot. 2014.04.08 09:06 / news / czytano 1646 / opinie 0

W miesiącu marcu 2014 roku przeprowadzono akcje pod kryptonimem  „STOP - Probierz 2014", które skierowane były przede wszystkim w stosunku do kierowców nie tylko pojazdów mechanicznych, ale również do rowerzystów i innych uczestników ruchu.

Celem było badanie kierowców pod katem jazdy pod wpływem alkoholu. W ramach akcji funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przebadali 3006 kierujących. - Ujawniono 17 nietrzeźwych kierujących w tym 9 w stanie nietrzeźwości, 4 w stanie po użyciu alkoholu oraz 4 nietrzeźwych rowerzystów - mówi Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij