Jarmuta z pucharem mistrza

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.06.08 22:49 / news / czytano 6362 / opinie 1

Przedstawiciel Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej wręczył zawodnikom i działaczom szczawnickiego klubu puchar oraz medale za zdobycie Mistrza Podhalańskiej Klasy A.

Piłkarze K.S. Jarmuta Szczawnica w ostatnim meczu przed własną publicznością w A-klasie przegrywali jeszcze 5 minut przed końcowym gwizdkiem z LKS Wiatr Ludźmierz 1:2. Pomimo, że byli pewni awansu do piątej ligi, kolejny raz pokazali wolę walki i najpierw wyrównali, a tuż przed końcowym gwizdkiem strzelili zwycięskiego gola. Gola wyrównującego zdobył Hrydziuszko, zwycięskiego W. Wiercioch. 
 
Ostatni mecz przed własną publicznością uświetnił w przerwie pokaz Break Dance krynickiej grupy "Butterfly Crew" oraz "wykop-podarunek" Boruckiego nowiutkiej piłki w trybuny. Kibice do ostatniego gwizdka dopingowali swój zespół, a po nim był wybuch radości, szampan oraz podrzucanie trenera Andrzeja Darlewskiego i obecnego prezesa klubu Ireneusza Hamerskiego. - To niesamowita końcówka ostatniego meczu przed własną publicznością w A klasie - powiedział Darlewski cały mokry od szampana.
 
Po wygranym przez szczawniczan meczu odbyła się ceremonia wręczenia pucharu i medali zawodnikom oraz działaczom szczawnickiego klubu przez burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorza Niezgodę, oraz v-ce prezesa PPPN Siutę Franciszka. - W imieniu zarządu PPPN oraz własnym chciałbym pogratulować awansu i życzyć abyśmy za rok mogli tutaj przyjechać do Was z pucharem awansu do czwartej ligi. Klub rozrósł się i działa na wysokim poziomie. Myślę, że w piątej lidze dacie sobie radę - podkreślał Siuta. Na ceremonii nie mogło oczywiście zabraknąć poprzedniego prezesa klubu Emila Mogilskiego, między innymi dzięki jego wieloletniej pracy na rzecz K.S. Jarmuta dzisiejszy awans stał się możliwy, oraz głównego sponsora Krzysztofa Olesia właściciela firmy KOLEX FH.
 
Redakcja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl gratuluje awansu zawodnikom, trenerowi, kibicom oraz działaczom K.S. Jarmuta Szczawnica.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Wróżka2014.06.09 09:06
Czyżby jedno zdjęcie było przepowiednią na listopad :) ?
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij