Krościenko: Dzień Dziecka i dobra zabawa

Fot. Magda Wojtarowicz 2022.05.29 16:51 / news / czytano 840 / opinie 0

Występy sceniczne, słodkości, ścianka wspinaczkowa, pokazy kajakowe - to tylko z kilku atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. 

Na scenie najpiękniejsze bajki zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku, kolejno zaprezentowała się młodzież Liceum Ogólnokształcącego, a nutkę folkloru pokazał zespół regionalny Małe Pieniny. Następnie w pokazie zumby wystąpiło koło taneczne działające przy Centrum Kultury i Promocji, na scenie zaprezentowała się także młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w prezentacji artystyczno-kulinarnej. Na zakończenie wystąpił Teatr Niewielki Kraków, a zabawę zakończył koncert Orkiestry Dętej OSP w Krościenku. 

Ponadto można było zobaczyć pokazy kajakowe, skorzystać ze ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez miejscową grupę ratowników GOPR a także obejrzeć wóz strażacki OSP Krościenko.

O pyszny poczęstunek zadbały Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Pienińskich.

Autor: mw
Zdjęcia: Magda Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij