Minister Pracy i Polityki Społecznej przyjedzie do Szczawnicy

2014.01.14 21:36 / news / czytano 1539 / opinie 0

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda oraz prezes Zarządu Powiatowego PSL Stanisław Barnaś organizują w Szczawnicy spotkanie z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej Władysławem Kosiniakiem – Kamyszem. 

Zapraszają na nie wszystkich mieszkańców Pienin, w tym w szczególności społeczność Miasta i Gminy Szczawnica. Spotkanie odbędzie się 17. stycznia w CKiW OHP w Szczawnicy o godz. 16.30. Wykład ministra dotyczył będzie strategii rozwoju rynku pracy dla młodych osób oraz spraw dotyczących rent i emerytur.
 
Jest to już kolejna wizyta przedstawiciela Rządu RP w Szczawnicy. Poprzednio miasto wizytowali m.in. Premier Donald Tusk i Minister Środowiska – Maciej H. Grabowski.
Autor: Oprac. red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij