Ochotnica: Delegacja z gminy w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska

Fot. 2016.04.07 09:40 / news / czytano 1784 / opinie 0

Projekt 600 mikroinstalacji na 600-lecie lokacji Ochotnicy to przedsięwzięcie, które wymaga bardzo dobrego przygotowania. 

Gmina Ochotnica Dolna realizując projekt „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznych do grzania wody dla domów jednorodzinnych” prowadzi szereg działań przygotowawczych i wykonuje procedury wymagające bezpośredniego zaangażowania. 

W poniedziałek 4. kwietnia delegacja z Urzędu: wójt Stanisław Jurkowski, przewodniczący Rady Gminy Franciszek Ziemianek oraz pracownik merytoryczny Edward Szymański spotkali się w Warszawie z Arturem Michalskim zastępcą Prezesa Zarządu w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

„Cel naszej wizyty i spotkania z zastępcą prezesa miał charakter pilotażowy. Ważne jest, by poznać i przejść całą procedurę gwarantującą otrzymanie dofinansowania. Istotne jest, aby znać szczegółowy plan pozyskiwania środków na ten niezwykle trudny projekt 600 mikroinstalacji na 600-lecie lokacji Ochotnicy” – podkreśla wójt Ochotnicy.

Mikroinstalacje o mocy 2 kW pojawią się na dachach mieszkalnych w celu ogrzewania wody użytkowej. Nadwyżki mieszkańcy będą mogli oddać do sieci operatora.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij