Patriotyczny pokaz mody

Fot. 2019.11.16 21:20 / news / czytano 1277 / opinie 0

W czwartek, 14 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem został zorganizowany Przedszkolny Pokaz Mody Patriotycznej,  w którym uczestniczyły przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych. 

Rodzice stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla swoich pociech piękne, patriotyczne stroje. Było biało-czerwono, sportowo, ludowo i folkowo. Na rozpoczęcie pokazu wszyscy wspólnie odśpiewali cztery zwrotki Hymnu Polski i przypomnieli polskie symbole narodowe.
 
Dzieciaczki rewelacyjnie prezentowały się na wybiegu, a ich zadowolone miny były bezcenne. Każdy z uczestników w nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom.
Autor: Joanna Komorek
Źródło: SP nr 1
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij