Policjanci z Krościenka przeniosą się do Szczawnicy

Fot. 2013.11.02 11:40 / news / czytano 2563 / opinie 0

W bieżącym tygodniu Rada Miasta Szczawnica podjęła uchwałę o wspólnych działaniach Miasta i Gminy Szczawnica z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie w sprawie budowy Komisariatu Policji.

Po oddaniu do użytku nowego budynku komisariatu, który ma zastąpić dawne garaże PKS, krościeńska placówka Policji przestanie istnieć. Zgodnie z planami ma to nastąpić z początkiem stycznia 2016 roku. Włodarze Szczawnicy zobowiązali się do dokonania zmian w miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, wsparcia finansowego podczas opracowania projektu budowlanego i nieodpłatnego przekazania działek przy ul. Skotnickiej.
 
Inwestycję Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie ma rozpocząć już w 2014 roku a zakończyć pod koniec 2015 roku.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij