Powstaje strefa rekreacyjna w Krościenku

Fot. 2021.11.14 10:00 / news / czytano 1088 / opinie 0

Nowe miejsce rekreacyjne w Krościenku. 

Gmina Krościenko rozpoczęła realizacje zadania pn:„Zagospodarowanie terenu na ogólnodostępną strefę rekreacyjną wraz z małą architekturą w Krościenku-etap II. Zakres prac obejmuje zagospodarowanie planu rekreacyjnego na bulwarach krościeńskich poprzez miedzy modernizacje istniejącego stawu wodnego, wykonanie chodników z kostki brukowej, wykonanie i wyposażenie placu zabaw, montaż tablic edukacyjnych i informacyjnych, montaż ławek oraz nasadzenie drzew i krzewów ozdobnych.

Zadanie jest finansowane w całości z dotacji pochodzącej ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich. Wartość zadania wynosi 422 188,42 - wykonawcą jest Firma Novatec Budownictwa Marcin Kołacz z Nowego Targu.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij