Pusto na trasie wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2020.03.15 17:18 / news / czytano 1510 / opinie 0

Mimo pięknej i sprzyjającej rodzinnym spacerom pogody ruch na ścieżce pieszo-rowerowej wokół Jeziora Czorsztyńskiego jest znikomy. Podczas godzinnego popołudniowego spaceru spotkać można było około 30 osób.

Najczęściej spacerują rodziny, spotkać można też rowerzystów i sympatyków Nordic Walking. Jak na niedzielne popołudnie ścieżka wokół jeziora "świeci pustkami". 
 
Mały ruch jest także w nadgranicznych miejscowościach - Sromowcach Niżnych i Wyżnych. Widać, że mieszkańcy poważnie podeszli do zaleceń władz i służb sanitarnych.  
 
Niestety spotkać można także młodzież, która w mniejszych bądź większych grupach pije alkohol i taką, która pozostawia po sobie resztki niedzielnego obiadu. (Zdjęcie zrobione obok drogi gminnej w Czorsztynie prowadzącej do "Tyrolki" i "Przystani").
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij