Weź udział w konkursie fotograficznym "Wczoraj i dziś"

Fot. 2014.05.09 15:15 / news / czytano 2548 / opinie 1

Pienińska Szkoła Zawodowa w Szczawnicy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce organizują konkurs fotograficzny pod hasłem "Wczoraj i Dziś.

Konkurs  skierowany do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej i odbywa się pod patronatem Pienińskiego Portalu Informacyjnego.
 
25 lat temu, 4 czerwca 1989 roku „Polacy w sposób pokojowy i demokratyczny, za pomocą karty wyborczej, pokonali komunizm". Z okazji  jubileuszowych obchodów obywatelskiego Święta Wolności, organizowany jest konkurs fotograficzny.
 
Celem konkursu jest przybliżenie uczniom historii najnowszej naszej  ojczyzny, a także zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w obchodach Święta Wolności. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy składającej się z dwóch zdjęć. Jedno zdjęcie powinno być wykonane przed 1989 r. (powinno zawierać prawa autorskie),  a drugie aktualne zdjęcie przedstawiające to samo miejsce lub osoby(osobę) , co na starej fotografii. Całość powinna składać się na historię jednego miejsca lub historię pewnej osoby „Wczoraj i dziś”.  Uczestnik konkursu może złożyć więcej niż jedną pracę. W konkursie może brać udział młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
 
  • Prace nie mogą być nagrodzone w innych konkursach
  • Minimalny rozmiar fotografii 13x18cm
  • Każde zdjęcie powinno być opatrzone w: imię i nazwisko autora, tytuł, rok, nazwę i adres szkoły
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej, nie spełniających kryteriów tematycznych oraz nie spełniających wyżej wymienionych wymogów
  • Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie, prac zdyskwalifikowanych jak również z niego wyłączonych
  • Termin nadsyłania prac mija 27 maja 2014 r.
  • Prace należy składać w sekretariacie Pienińskiej Szkoły Zawodowej
  • Prace oceniać będzie Jury powołane przez organizatorów
  • Oficjalne zakończenie konkursu, ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się w dniu 4 czerwca br, podczas obchodów Święta Wolności w Centrum Kształcenia i Wychowania w Szczawnicy. Potem prace będzie można oglądać na wystawie w Pienińskiej Szkole Zawodowej
  • Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronach internetowych www.szkoly-jg.pl i  www.ckiw szczawnica.ohp.pl
Za zajęcie I, II i III miejsca organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla wszystkich uczestników i szkół przez nich reprezentowanych. Organizator uzyskuje prawo do umieszczania nadesłanych na konkurs prac (oznaczonych imieniem i nazwiskiem autora) na stronach www.szkoly-jg.pl oraz www.ckiw-szczawnica.ohp.pl. Organizator uzyskuje prawo do prezentowania zdjęć na okolicznościowych wystawach, materiałach promujących konkurs oraz w artykułach pokonkursowych. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć i akceptację niniejszego regulaminu oraz zgody na publikacje materiałów multimedialnych z przebiegu konkursu (w tym wizerunku fotografowanych osób).
 
Organizatorzy: Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce 34-460 Szczawnica ul. Szlachtowska 75b, tel/fax: 18 262 27 80; Pienińska Szkoła Zawodowa w Szczawnicy, 34-460 Szczawnica ul. Szlachtowska 75b, tel/fax: 18 262 15 23.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Jaworki2014.05.09 18:05
Podobne zdjęcia są na stronie Album Pienin w galerii w historii.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij