Wzorowa frekwencja i mnóstwo zabawy podczas Dnia Kobiet

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.03.13 18:14 / news / czytano 5981 / opinie 0

Kompleksowo - od rezerwacji po smaczne menu, konkursy i sporą dawkę dobrego humoru - tak w skrócie wyglądał sobotni wieczór w Dworku Gościnnym w Szczawnicy podczas którego Panie bawiły się do białego rana.

Spotkały się, rozmawiały i dobrze bawiły. Po raz kolejny wieczór z okazji Dnia Kobiet zaliczyć można do udanych z wzorową frekwencją w szczawnickim Jaz Barze.

Na Panie czekały występy muzyczne, nagrody, vouchery na bezpłatne masaże, zabiegi, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, a także do wygrania samochód Toyota na weekend. Aby to wygrać trzeba było wziąć udział, wykazać się w przygotowanych konkursach. Konkurencje konkursowe były oryginalne, zabawne dlatego niejedna z Pań pokazała "najdłuższą" zawartość swojej torebki, paznokci, szpilki i dla równowagi "najkrótszą" długość sukienki. Co odważniejsze zdecydowały się zatańczyć Jezioro Łabędzie.

Niespodzianką dla kobiet był występ Wacława Cieślika znanego pod pseudonimem KORDIAN, pochodzącego z Żeleźnikowej Wielkiej, artysty znanego w świecie disco polo.

Nad organizacją imprezy czuwała Joanna Oleksy. Za rok kolejna okazja do dobrej zabawy!
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij