Zapewnij swojemu dziecku sportową przygodę (artykuł sponsorowany)

Fot. 2015.09.05 09:03 / news / czytano 4261 / opinie 0

Instruktorzy z Mountain-Touch zadbają o prawidłowy rozwój fizyczny Twojego dziecka, zapewniając mu przy tym świetną zabawę.

Zapewnij swojemu dziecku sportową przygodę, super zabawę i zadbaj o jego prawidłowy rozwój! Zachęcamy Państwa do powierzenia nam nauki pływania dzieci na basenie SPA Budowlani. To wręcz idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków w środowisku wodnym. 

Pozwalamy Państwu obserwować postępy Waszych pociech i na bieżąco informujemy o progresie "sportowym". Radzimy jak pomóc dziecku poskromić wodę dzięki prostym ćwiczeniom w domu.

Dzieci 5 - 9 letnie zapraszamy na  kursy nauki i doskonalenia pływania z instruktorem, który przez cały czas trwania zajęć znajduje się w wodzie.

Nasze grupy liczą 6 - 8 dzieci, które zaaferowane zabawą szybko nabywają umiejętność zanurzania głowy do wody, przy świadomym wstrzymaniu powietrza w płucach. Kolejnym etapem nauki jest pływanie na plecach i brzuchu z kolorowymi przyrządami i deskami aż nagle "pomoce naukowe" staną się zbędne. Pomożemy wybrać grupę z poziomem pływackim odpowiednim dla Państwa dziecka 

Dla młodzieży 10 - 14 lat pierwszy poziom wtajemniczenia obejmuje oswojenie z wodą, ćwiczenie wypornościowe, oddechowe, zanurzanie głowy, poślizgi na piersiach i grzbiecie, ruchy nóg na piersiach i grzbiecie, elementarne skoki do wody, pływanie uproszczonym kraulem na grzbiecie i na piersiach.

Zapraszamy na lekcje indywidualne z instruktorem. Tego typu szkolenie to oferta dla wszystkich, w każdym wieku, o różnej wadze, o różnym stopniu sprawności… którzy mają za cel nauczyć się pływania zupełnie od podstaw, konkretnego stylu lub doskonalić opanowane techniki pływackie, w tym inne elementy jak nawroty, skoki. Zapraszamy!

  • Dla maluszków oraz 2 - 4 letnich proponujemy zajęcia familijne. 
  • W wodnym debiucie dzieciom, swym czynnym uczestnictwem w zajęciach, pomagają rodzice. Oswajanie maluchów z wodą prowadzimy tylko w formie zabawowej opierając się na silnej  więzi emocjonalnej między dzieckiem a opiekunem! 
  • Zajęcia familijne do doskonała frajda dla całej rodziny!!!
  • Działamy nieprzerwanie od 2009 roku, zaufało nam setki zadowolonych rodziców.

tel. 692 598 348, info@mountain-touch.pl​

Źródło: Moutain Touch
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij