Zebrali ponad 4 tysiące złotych dla chorej Wiktorii

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.03.19 17:26 / news / czytano 1926 / opinie 0

Podczas koncertu charytatywnego, który miał miejsce w niedzielę 18 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D zebrano kwotę 4198, 50 zł. 

Podczas koncertu dla chorej na nowotwór mózgu 14 miesięcznej Wiktorii Chrobak z Krościenka w darze serca zaprezentowali się członkowie Podhalańskiej Sekcji Akrobatycznej, ale zaśpiewały także dziewczęta gimnazjalistki wraz z absolwentkami Publicznego Gimnazjum w  Krościenku n.D. Gwiazdą popołudniowego koncertu był Kordian - Wacław Cieślik - gwiazda muzyki disco-polo, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu. Od 2013 roku lider zespołu Kordian. Właśnie wtedy przyjął pseudonim artystyczny Kordian Cieślik. Wylansował takie przeboje jak m.in. „Przytul mnie", „Jest jak jest", Kolejny dzień", Wciąż pamiętam" i „Nigdy więcej". Lubi pomagać innym. Często udziela się charytatywnie jak właśnie w niedzielne popołudnie w Krościenku.

Ponadto na dzieci czekał kącik i malowanie twarzy, stół z ciastami i słodkimi przekąskami, które charytatywnie przynieśli organizatorzy jak i ludzie uczestniczący w koncercie.

Na zakończenie pośród osób wrzucających do puszek przygotowanych przez Fundację Dzieci Pienin rozlosowano dodatkowe upominki - niespodzianki. Koncert poprowadził ks. Krzysztof Kutek wikariusz parafii w Krościenku n.D i katecheta w Szkole Podstawowej nr 2. Sprzęt nagłaśniający i światła przygotowało Gminne Centrum Kultury w Krościenku n.D.

Dzisiaj rodzice Wiktorii skierowali słowa podziękowania za wczorajszą inicjatywę.

- Serdecznie dziękujemy Organizatorom koncertu, Podhalańskiej Sekcji Akrobatycznej, młodzieży która wystąpiła, animatorkom, Kordianowi, Panu Dyrektorowi K. Koprowi za udostępnienie sali. Dziękujemy również wszystkim gościom za przybycie na wczorajsze wydarzenie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za przekazane datki na leczenie naszej córki - napisali na swoim facebookowym profilu.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij