Zmiana na stanowisku dyrektora GCK w Krościenku

Fot. Arch.pieninyinfo.pl 2017.12.17 11:39 / news / czytano 1806 / opinie 0

Przez ostatnie sześć lat zarządzał krościeńskim Gminnym Centrum Kultury. Wraz ze swoimi współpracownikami pracował tak, aby turyści i mieszkańcy mogli obcować z kulturą regionu pienińskiego.

Józef Szałwia złożył wypowiedzenie, a jego rezygnacja z pracy rozwiązana zostanie na mocy porozumienia stron. Umowa rozwiązana zostanie końcem lutego. Przed sześcioma laty został zatrudniony przez poprzedniego wójta Stanisława Gawędę. Oprócz imprez rozrywkowo - kulturalnych i organizowania wystaw w galerii GCK, centrum kultury prowadziło także zajęcia dla dzieci i młodzieży włączało się w szereg imprez sportowych odbywających się w gminie Krościenko.
 
Póki co nie wiadomo kto od marca zastąpi Józefa Szałwię.
Autor: mw
Zdjęcia: Arch.pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij