Muzyczna Kuchnia w Ochotnicy 23 listopada 2019

Fot. 2019.11.21 08:59 / imprezy / czytano 936
Koncert BalkanArtz w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och" już 23.11 (sobota) godz.18.00 w Ochotnicy Dolnej Restauracja Och. Bilety: 70 PLN rezerwacje / 90 PLN w dniu wydarzenia.

W cenie jest poczęstunek kuchni regionalnej tak zwany "szwedzki stół' w tym: Kwaśnica Wegańska z ziemniakiem, Pierogi Ruskie, Grillowane warzywa , Grillowana kaszanka na kapuście, Ziemniaki z omastą i kwaśnym mlekiem, Placki z blach, Moskole z bryndzą lub smalcem i nasz słodki wypiek.

Rezerwacje miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl

BalkanArtz to projekt muzyczny inspirowany muzyką rumuńską, bałkańską, węgierską i cygańską. Powstał w 2015 roku z połączenia fascynacji i doświadczeń muzycznych Olgi, Adama, Marcina i Nikolaya i Laurentiu. Dzięki różnorodności ich zainteresowań, podczas koncertów BalkanArtz elementy muzyki ludowej łączą się z rock’n’rollem, darbuka wchodzi w dialog z gitarą basową, a sevdalinki wybrzmiewają obok utworów pochodzących z Rumunii.

Drugi człon nazwy zespołu nawiązuje do węgierskiego słowa „Arc”, które oznacza „twarz” – i tak właśnie BalkanArtz, łącząc tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi aranżacjami, ukazuje słuchaczom nową twarz muzyki bałkańskiej.

Olga - wokal
Marcin - gitara
Nikolay - bas
Adam - bouzouki, darbuka
Laurentiu Caliman -cajon, darbuka

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij