Organy i klarnet zabrzmią w krościeńskim kościele - zapowiedź

Fot. 2015.08.05 22:04 / news / czytano 2784 / opinie 0

W sobotę 8. sierpnia o godzinie 19:00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku n.D odbędzie się kolejny koncert w ramach Festiwalu "Pieniny-Kultura-Sacrum". Na klarnecie zagra krościenczanin Wojciech Kwiatek.

Gościć będziemy dwóch młodych muzyków: organistę Christian Tarabbia z północy Włoch, gdzie w regionie Piemontu jest animatorem życia muzycznego oraz kustoszem wielu historycznych organów znajdujących się na tym terenie oraz klarnecistę Wojtek Kwiatek, który jest jeszcze studentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dra hab. Janusza Antonika. Może poszczycić się już wieloma laurami w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach muzyki klarnetowej i kameralnej. Pochodzi z Pienin, z Krościenka nad Dunajcem. Pomimo młodego wieku obydwaj muzycy są już znacząco utytułowani i zaprezentują dla nas swoja sztukę.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij