Pierwszy koncert w ramach Natural Voice Perfection

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.08.04 18:20 / news / czytano 3419 / opinie 1

W niedzielę wieczorem w restauracji Jazz Bar w Szczawnicy na scenie wystąpili w koncercie nauczyciele obozu "Vocal Holiday Program". Był to na pierwszy z cyklu koncertów w ramach NVP.

Gwiazdą wieczoru był Roman Bosski, raper i prezes Fundacji Drużyna Mistrzów, jeden z najbardziej znanych na polskiej scenie muzycznej. 
 
Od 31. lipca br w Szczawnicy trwa kolejna edycja tego letniego obozu artystycznego dla młodzieży i dorosłych Vocal Holiday. Uczestnicy biorą udział w wykładach dotyczących techniki wokalnej, zajęciach z chóru, zajęciach ze stylów r'n'b, jazz, scat, improwizacja i innych. Dodatkowo w zajęciach aktorskich, ruchu scenicznego, muzycznych, tanecznych pracując solo i w grupach.
 
Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, powstało z inicjatywy nauczycieli śpiewu, entuzjastów zdrowego i naturalnego śpiewania. Skupia w swych szeregach zarówno pedagogów, wokalistów, aktorów, jak również osoby ze środowisk związanych pośrednio z pracą głosem - takich jak lekarze foniatrzy, psychologowie oraz muzycy instrumentaliści wspierający idee kształcenia dobrego warsztatu wokalnego u osób śpiewających. Stowarzyszenie działa na terenie Polski, Europy, a także na innych kontynentach.
 
Kolejne koncerty zaplanowano na 4 i 6 sierpnia - MINI IDOL w Jazz Bar z gościem specjalnym Natalią Niemen, a 8 sierpnia koncert finałowy na scenie Dworku Gościnnego.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

danusia2014.08.05 13:08
impreza na bardzo wysokim poziomie na miare swiatowa gratuluje i zycze powodzenia
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij