Spotkanie opłatkowe połączone z wernisażem wystawy Zbigniewa Lacha

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.01.26 23:06 / news / czytano 5010 / opinie 0

W Krościenku n/D otwarta została wystawa fotograficzna „Pieniny” autorstwa Zbigniewa Lacha połączona ze spotkaniem opłatkowym Góralskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego Koła Terenowego w Krościenku n/D.

Autor prezentowanych prac pochodzi z Krynicy, jednak od ponad 20 lat mieszka w Szczawnicy. Fotografia to jego pasja ale i praca zawodowa. Swoje prace pokazywał m.in. na wystawie Piękno Małopolski w Nowym Sączu i Międzynarodowym Konkursie Fotografii Cyfrowej. Podczas sobotniego wernisażu w Restauracji Klasyczna artysta proszony o komentarz do swoich prac, odpowiedział skromnie: - Ja zamilknę, niech mówią obrazy.

Wernisaż był także okazją do złożenia sobie wzajemnych życzeń i przełamania opłatkiem dla członków GSA, członków Stowarzyszenia Artystów Pienińskich, przyjaciół i rodziny fotografa. Podczas spotkania grali i śpiewali kolędy Marek Stec i kilkunastoletni Jasiu Gucwa a spotkanie prowadziła Danuta Machała prezes koła w Krościenku n/D.

Na terenie Podhala działa sześć kół terenowych GSA, w Czorsztynie, Ochotnicy, Jabłonce, Krościenku, Poroninie, na Spiszu oraz koło Gazdowie Gościom. Ich celem jest promowanie regionu i pomoc swoim członkom w prowadzeniu i rozwijaniu działalności turystycznej w ramach turystyki wiejskiej i agroturystyki.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij