Festyn w krościeńskim Amfiteatrze

Fot. Arch. Organizatora 2014.07.14 09:53 / news / czytano 3666 / opinie 0

W sobotnie popołudnie w Amfiteatrze pod Wierzbą można było posłuchać muzyki w wykonaniu boliwijskiego zespołu, kapeli regionalnej oraz obejrzeć widowisko teatralne, przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

To kolejna impreza rodzinna, przygotowana przez Gminne Centrum Kultury w Krościenku n/D. - Mimo, że spotkanie stało pod znakiem zapytania przez ulewny deszcz, to jednak udało się nam w sobotnie popołudnie zaprosić do amfiteatru liczne grono turystów i mieszkańców. Wszystkim Artystom serdecznie dziękujemy, a turystów i mieszkańców zapraszamy na kolejne weekendy rodzinne w naszym amfiteatrze - mówi Józef Szałwia dyrektor GCK.
 
Kolejno na scenie wystąpili "Jaworcanie" kapela regionalna grająca muzykę góralską z Jaworek, Studio Małych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa w sztuce pt. "Kaczka Cudaczka", która jest adaptacją sceniczną wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka” a na zakończenie boliwijski zespół "Ahaju Fusion Boliwia" z muzyką z Ameryki Południowej.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij