Kasia Niewiadoma z Ochotnicy najlepsza we Francji

Fot. 2018.09.19 21:53 / news / czytano 969 / opinie 0

W niedzielę etap, dzień później wyścig. Katarzyna Niewiadoma, po kapitalnej walce na ostatnich etapach, została triumfatorką Tour Feminin de Ardeche.

To 14 zwycięstwo w karierze ochotniczanki. Oprócz klasyfikacji generalnej imprezy i piątego etapu, Niewiadoma wygrała też klasyfikację górską wyścigu we Francji.

Niewiadoma wygrała rozegrany w niedzielę piąty etap Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche. Po tym triumfie zajmowała jeszcze drugą lokatę w klasyfikacji generalnej. Dzień później zawodniczka zespołu Canyon SRAM Racing wyprzedziła Margaritę Garcię i zwyciężyła w całym wyścigu.


Autor: Oprac. red.
Źródło: naszosie.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij