Ginące Zawody Pomysłem Na Przyszłość - bezpłatne kształcenie dla mężczyzn

Fot. 2015.03.10 17:18 / news / czytano 2382 / opinie 0

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce zaprasza do wzięcia udziału w darmowym 3 miesięcznym projekcie 6 mężczyzn w wieku 18-25 lat, nieaktywnych zawodowo, niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ginące Zawody Pomysłem Na Przyszłość”. Jedyna i niepowtarzalna szansa uzyskania kwalifikacji w zawodzie rymarz. Ponadto oferujemy zajęcia z przedsiębiorczości oraz z doradcą zawodowym.
 
Rymarz – rzemieślnik, którego celem jest wykonanie lub naprawienie takich wyrobów jak: uprzęże, siodła, sprzęt jeździecki, sprzęt myśliwski, artykuły sportowe, turystyczne, artykuły techniczne, pasy i paski, kabury na broń, futerały na instrumenty artykuły dla wojska oraz repliki historyczne. 

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!
 
A ponadto każdy uczestnik w trakcie zajęć otrzyma ciepły posiłek, zwrot kosztów dojazdu oraz ubezpieczenie NNW.

Termin realizacji od kwietnia do lipca 2015 r. Projekt przeznaczony dla 6 mężczyzn w wieku 18-25 lat, nieaktywnych zawodowo, niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce
Ul. Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica
Tel. 018 262 27 80,  kom. 534821355
www.ckiw-szczawnica.ohp.pl 
www.funduszeueropejskie.gov.pl/efs/
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij