Konkurs filmowy promujący Szczawnicę

Fot. 2013.07.15 15:31 / news / czytano 3788 / opinie 2

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica ogłasza konkurs na najlepszy film krótkometrażowy promujący walory Miasta i Gminy Szczawnica.

Jego celem jest ukazanie walorów Szczawnicy i okolic. Tematyka filmów może być dowolna tzn. nie ustalono kategorii typu: przyroda, historia, osobistości etc. Liczy się pomysł i sposób jego realizacji.

Nadesłane filmy staną się własnością Miasta i Gminy Szczawnica. Najlepsze i nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej miasta. Będą wykorzystywane w celach promocyjnych Szczawnicy i okolic.

W konkursie może brać udział każda osoba, która nadeśle lub dostarczy nagrany materiał na adres: Urząd Miasta i Gminy Szczawnica, ul. Szalaya 103, 34-460 Szczawnica. Prace będą oceniane przez jury konkursu. 

Szczegóły, regulamin i karta zgłoszeniowa konkursu dostępne będą na stronie www.szczawnica.pl
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Jury2013.07.17 20:07
A kto będzie w jury? Murgrabia?
Marcin2013.07.15 17:07
Brakło co najmniej jednego zera w kwotach nagród, chyba że to ma być dolna półka amatorska (choć w tym przypadku do wygrania mogłaby być równie dobrze pluszowa krowa).
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij