Misja Niedzica i pasjonaci Volvo

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.27 10:02 / news / czytano 2161 / opinie 0

Najpierw Niedzica a później widowiskowy przejazd do Szczawnicy. W weekend w Pieniny przyjechali pasjonaci i właściciele samochodów marki Volvo.

Kilkanaście samochodów tej znanej na całym świecie marki zameldowało się w Niedzicy w piątek w ramach I Ogólnopolskiego Zlotu „Misja Niedzica”. Celem imprezy było pokazanie uczestnikom piękna i walorów Pienin. 

W sobotnie przedpołudnie samochody wjechały na zaporę nad Zalewem Czorsztyńskim. Dla oglądających przygotowano konkursy z nagrodami. Po godzinie 12.00 uczestnicy przejechali do Jaworek a następnie do Szczawnicy pod Dolną Stację Kolejki Linowej Na Palenicę. Głównym punktem spotkania była prezentacja najnowszego modelu Volvo V40 Cross Country, słynącego z mnogości pożytecznych i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz oryginalności stylistyki.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij