OSP Trybsz odebrała 5 tysięcy złotych

Fot. remiza.com, Fundacja Dar Serca 2015.10.13 07:39 / news / czytano 2219 / opinie 0

Ochotnicza Straż Pożarna w Trybszu odebrała w piątek w Warszawie, czek o wartości 5000 zł z przeznaczeniem na zakup defibrylatora AED od Polskiego Koncernu Naftowego Orlen oraz fundacji Orlen Dar Serca.

Jednostkę z Trybsza na gali reprezentował Naczelnik OSP Dh. Mariusz Modła oraz dh. Krzysztof Łojek i dh. Piotr Waksmański. Oprócz czeku strażacy z Trybsza otrzymali także koc gaśniczy i drobne upominki. OSP Trybsz będzie pierwszą jednostką w Gminie Łapsze Niżne wyposażona w tak specjalistyczny sprzęt. Na ten cel strażakom z Trybsza udało się także pozyskać środki z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu. 

"Jest to ogromny sukces, działania na rzecz rozwoju jednostki i poprawy bezpieczeństwa mieszkańców wsi Trybsz, a także Gminy Łapsze Niżne zostały docenione. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w walce o środki zewnętrzne dla Naszej trybskiej straży, m.in. radnemu wojewódzkiemu, Panu Barnasiowi za zaangażowanie w tej sprawie." - Mariusz Modła, Naczelnik OSP Trybsz.
Autor: JMB
Zdjęcia: remiza.com, Fundacja Dar Serca
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij