Dom o Zielonych Progach zagrał u podnóża Trzech Koron

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2020.09.20 11:00 / news / czytano 378 / opinie 0

Piękna pogoda, magiczne miejsce - bo u podnóża Trzech Koron oraz zespół, który porywał serca publiczności - koncert zespołu Dom o z Zielonych Progach w Sromowcach Niżnych przyciągnął miłośników gór i poezji śpiewanej. 

Koncert plenerowy, na który zaprosiła Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim był jednym z  cyklu koncertów w schroniskach górskich PTTK w Małopolsce pn. „Księżycowe Granie”.
 
Koncerty z cyklu „Księżycowe Granie” są częścią projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!” dofinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju. Czas przed koncertem poświęcony był przypomnieniu zasad bezpiecznego korzystania z uroków gór i zasadach bezpiecznego korzystania z Dunajca. Mówili o tym, w krótkiej prelekcji, ratowniczka Grupy Podhalańskiej GOPR oraz przedstawiciel flisaków pienińskich.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij