Smerfne Show w Ochotnicy Górnej

Fot. Monika Dobrzyńska 2015.08.05 14:59 / news / czytano 2385 / opinie 0

W ubiegłą niedzielę 2. sierpnia w Ochotnicy Górnej na oczach zebranych dzieci wyrósł Smerfowy Las! 

Wśród uczestników biegali radośnie jego mieszkańcy: Smerfetka i Zgrywus, którzy zaprosili wszystkich na spektakl pt. „Z wizytą w Smerfowym Lesie”, w którym bohaterowie zachęcali także do troski o środowisko i promowali ekologię. Imprezy nie dało się przeoczyć, bowiem do udziału w zabawie zachęcała szczudlarka w indiańskim przebraniu, która serdecznie wszystkich przywitała i przybiła tradycyjną „piątkę” najmłodszym uczestnikom.
 
Każdy znalazł coś dla siebie! Smerfetka i Zgrywus porwali wszystkich (łącznie ze szczudlarką) w wir tańca  przy dźwiękach Smerfnych Hitów. Jak wiadomo, Zgrywus bardzo lubi niespodzianki, więc i tych nie zabrakło w Ochotnicy: żonglerka, wirujące talerze, tajemnicze prezenty w pudełkach, konfetti. Smerfetka wraz ze swoją drużyną małych Smerfetek postanowiła zmierzyć się z drużyną Zgrywusów i przeprowadziła bitwę na głosy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się rozlokowane w Wiosce Smerfów atrakcje: kreacje z balonów i malowanie twarzy. Dzieciaki przekonały się, że ze Smerfami każda akcja jest niezapomnianą smerfastyczną przygodą, dlatego nie brakowało chętnych do udziału w zabawach z chustą animacyjną czy skakania na skakance. W zabawach z nieukrywaną radością uczestniczyli też rodzice.

Nie zabrakło także dmuchanych zjeżdżalni i stoisk gastronomicznych z tradycyjną watą cukrową. Smerfne Show przygotowane przez aktorów teatru Edu-Artis okazało się świetną propozycją dla rodziców, którzy postanowili spędzić ten czas ze swoimi pociechami.
Autor: Teresa Plata
Źródło: WOK w Ochotnicy Górnej
Zdjęcia: Monika Dobrzyńska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij