Sztuka kompromisu w stosunkach damsko-męskich

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.08.21 23:55 / news / czytano 2265 / opinie 0

Przedstawienie kabaretowe opowiadające w dowcipny i inteligentny sposób o zawiłościach stosunków męsko-damskich można było dzisiaj obejrzeć w Jazz Barze szczawnickiego Dworku Gościnnego.

"Sztuka kompromisu" to spektakl opowiadający o miłości w jej każdej odsłonie - od ślubu aż po grób a nawet jeszcze dłużej. Nutka liryzmu i erotyzmu oraz ubarwienie przebojami z Kabaretu Starszych Panów, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty i Mieczysława Fogga dodała śmieszności pozornym konfliktom małżeńskim. Spektakl napisany został na podstawie opowiadań Stefanii Grodzieńskiej, polskiej pisarki, aktorki estradowej i satyryczki, która za najważniejsze swoje pisarskie osiągnięcie uważała cykl dialogów ośmieszających kobiece wady.

Nieformalną grupę aktorską tworzy Katarzyna Bała i Cezary Skrocki a oprawę muzyczną zapewnił Rafał Nowak z zespołu InoRos. Wstęp na spektakl był bezpłatny.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij