Uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem na Festiwalu Zawodów w Krakowie

Fot. Arch. szkoły 2016.03.29 10:38 / news / czytano 2180 / opinie 0

17 marca uczniowie klas trzecich naszego Gimnazjum pojechali, wraz z opiekunami, do Krakowa, aby uczestniczyć w Targach Edukacyjnych. Miały one miejsce w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Na Targach mieliśmy możliwość poznania "od kuchni" różnych profesji, a także porozmawiania z doświadczonymi doradcami zawodowymi. Odbyły się prezentacje różnego rodzaju szkół ponadgimnazjalnych, pokazy i warsztaty. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Około godziny 18, lekko zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy do domów. 

Targi Edukacyjne były ciekawe i pomocne zarówno dla tych, którzy wiedzą już, co chcą robić w życiu, jak i tych jeszcze niezdecydowanych. Z pewnością pomogły nam uczniom, w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest wybór przyszłej ścieżki kształcenia.
 
Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: p. Bożena Chlebek – organizator wyjazdu, p. Magdalena Kwiatek,  p. Krystyna Kołek oraz p. Piotr Krążek.
Autor: Maria Salamon
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij