Warsztaty HOP HOP rośnie mały GOPR zakończone

Fot. Arch. GOPR 2017.10.12 19:56 / news / czytano 2359 / opinie 0

30 września 2017 roku zakończyły się warsztaty pod nazwą „HOP HOP rośnie mały GOPR” górska aktywność dla najmłodszych, które były organizowane przez Stowarzyszenie „Aktywne i niezależne”. 

Projekt był dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego. Zajęcia były prowadzone od początku lipca przez ratowników GOPR. Warsztaty na których spotykały się dzieci wraz z rodzicami cieszyły się ogromną popularnością. Na każdym ze spotkań ratownicy przygotowywali zadanie - niespodziankę, która wymagała od uczestników wykazania się umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na każdym ze spotkań ratownicy przywiązywali ogromną uwagę do tego, aby w dzieciach jak i w dorosłych wpoić umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Oprócz bardzo ważnych aspektów zajęć jakimi są ratowanie ludzkiego życia uczestnicy mogli uczyć się wspinaczki na skałkach oraz na ściance wspinaczkowej w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem. 
 
Po cyklu spotkań każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia zajęć oraz pamiątkowy kubek ratownika GOPR. Dziękujemy za udział w zajęciach dzieciom oraz rodzicom i już dzisiaj zapraszamy na drugą edycję warsztatów w przyszłe wakacje!
Autor: Katarzyna Mierzyńska Kubik
Zdjęcia: Arch. GOPR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij