Mocarni Triathloniści

Fot. Arch. Fundacji Frydman 2019.05.28 14:39 / news / czytano 1066 / opinie 0

W sobotę 25 maja w Niedzicy odbył się X Crosstriathlon Mocarny Zbój.

O mało co nasz jubileusz storpedowała by pogoda. Na szczęście w dniu zawodów zaświeciło nam słońce. Niestety woda była zimna (13 stopni) co zmusiło nas do skrócenia trasy pływania do 750 metrów. Nie tylko rześka woda ale błotnista trasa rowerowa i biegowa dała się we znaki zawodnikom.  Podsumowaniem może być komentarz zawodników na gorąco  „już wiemy skąd wzięła się nazwa zawodów MOCARNI to zawodnicy którzy ukończyli a ZBÓJ to ten co to wymyślił”.  Mimo to wszyscy kończyli z uśmiechem, zadowoleni z pokonania swoich słabości. Nie tylko profesjonaliści ale także kompletni amatorzy którzy na udział zdecydowali dopiero w piątek. Sercem zawodów był obiekt ZEW Niedzica – Przystań Zamajerz. Powoli staje się już tradycją  że zwyciężają Lary Zębatka i Joanna Garlewicz ( trzeci raz z rzędu).
 
Szczegółowe wyniki na stronie www.sport-timing.pl. Dziękujemy zawodnikom, wolontariuszom i sponsorom.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Fundacji Frydman
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij