Nadchodzi Joy Ride BIKE Fest 2015

Fot. 2015.05.11 22:27 / news / czytano 2303 / opinie 0

Już 15 maja ruszy tegoroczna edycja festiwalu Joy Ride BIKE Fest, która i w tym roku zostanie rozegrana w Kluszkowcach.

To już czwarty raz z rzędu, kiedy Góra Wdżar stanie się mekką fanów MTB w Polsce. Każdy, także i Ty, znajdzie tam coś dla siebie.

Joy Ride BIKE Fest to trzydniowe święto ludzi kochających jazdę na rowerze, słodki smak adrenaliny i góry. W dniach od 15 do 17 maja wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przyciągnie na swoje stoki profesjonalistów i amatorów, którzy będą konkurować w różnych dyscyplinach. Nie zabraknie typowego dla imprez Joy Ride downhillu, wymagającego enduro i widowiskowego slopestyle’u i flybag’a. Po rocznej przerwie powróci maraton, a wszystko to zostanie uzupełnione sportową rywalizacją charakterystyczną dla pojedynków w dual slalomie, czy na pump tracku.

Poza typowo sportowymi atrakcjami na miejscu będzie można także podziwiać wystawy najnowszego sprzętu i rowerów czołowych firm, głosować w konkursie na najlepszy film sportowy, a także wyskakać się z gronie znajomych podczas wieczornych afterów.

ROZGRYWANE DYSCYPLINY:
Trek Downhill
Kellys Enduro
ZEW Slopestyle
Dartmoor Flybag
NS Bikes Pumptrack powered by BTProject
Kärcher Dual Slalom
Cyklokarpaty Maraton
Kids Race
 
WIECZORNY CHILL OUT:
To już niepisana tradycja, że podczas festiwalu Joy Ride wieczory spędzane są we wspólnym gronie. W końcu nic tak dobrze nie smakuje po dniu jazdy na rowerze, jak dobra zabawa ze znajomymi. Każdy festiwalowy wieczór będzie wypełniony innymi atrakcjami, a wśród nich znajdzie się:
Finał Festiwalu Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam
Aftery z muzyką od DJ’ów Redbulla
Ogniska, strefy chilloutowe i konkursy z nagrodami
 
TARGI ROWEROWE:
W ubiegłbym roku na targach pojawiło się ponad 30 firm ze świata rowerowego. W tym roku będzie ich jeszcze więcej! Podczas trzech dni będą się odbywać testy najnowszych maszyn, pokazy prototypów, konkursy, showroomy, sklepiki i dużo dużo więcej.
 
POKAŻ SWÓJ TEAM:
Tuż obok strefy targów rowerowych zostanie wyznaczone miejsce dla rowerowych ekip. To właśnie tam, totalnie za darmo będzie można rozbić swój team’owy namiot, zaprezentować maszyny i pokazać się szerszemu gronu festiwalowiczów. Jedyne, czego w tym przypadku wymaga organizator, to profesjonalizm. A wiemy, że tego Wam nie brakuje.
 
ZAPISY I SZCZEGÓŁY:
Zapisy trwają na stronie TimeDo, a wszystko co powinniście wiedzieć zostało zebrane w poniższych punktach:
- Full Pakiet, czyli start w dowolnej ilości konkurencji (z wyłączeniem maratonu), jazda wyciągiem przez 3 dni, welcome pack kosztuje:
120 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
140 zł płatne online w terminie do 13.05.2015
180 zł płatne na miejscu w biurze zawodów

- Mini Pakiet, czyli start w jednej konkurencji (bez przejazdów wyciągiem) kosztuje:
60 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
70 zł płatne online w terminie do 20.05.2015
100 zł płatne na miejscu w biurze zawodów
- W ramach Full pakietu każdy zawodnik otrzymuje profesjonalną opiekę medyczną (co niestety jak wiemy czasem się przydaje) i możliwość darmowego testowania rowerów (normalnie opłata za testowanie bike’ów wyniesie 50zł)
- Wybierając opcje „Nie startuję, chilluję” dostajesz 3 dni jazdy wyciągiem, możliwość katowania wszystkich dostępnych tras i testowania rowerów. Koszt taki sam jak full pakietu.
 
FESTIWAL WSPIERAJĄ:
Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox, Karcher, Trek
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, ZEW Niedzica, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko
Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Stuff, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Teleexpress
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BTProject, Dirt it more, Polish 4x open
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij