VI runda Pucharu Południowej Polski - Cross Country SHERCO CUP w Ochotnicy Górnej

Fot. 2015.08.07 12:37 / news / czytano 4591 / opinie 0

Zapraszamy wszystkich na jedną z największych imprez motocyklowych w południowej Polsce. Impreza Cross Country SHERCO CUP w Ochotnicy Górnej będzie zarazem VI rundą Pucharu Południowej Polski. Impreza odbędzie się 9 sierpnia 2015 w Ochotnicy Górnej. 


W Ochotnicy organizatorzy spodziewają się ok. 150 zawodników – zarówno amatorów znanych dobrze w światku motocyklowym z całego południa Polski, jak i profesjonalnych zawodników z licencjami. W imprezie mogą brać udział także zawodnicy spoza naszego kraju. Niektórzy już potwierdzili swój udział np. utytułowany Słowak Marian Sprlak z Orava Teamu, czy Czeski quadowiec Stanislav Gruber.

Na imprezie nie zabraknie czołowych zawodników z Mistrzostw Polski Cross-Country oraz Enduro, a szczególnie w klasie Quad 2K, gdzie pojawić się mają znani i utytułowani  Polscy Quadowcy tacy jak: Mirosław Wojnowski, weteran który aktualnie prowadzi w Pucharze Polski Masters CC, Marcin Nawrot, znany z Pucharu Polski w klasie Open, oraz zawodnicy, którzy na co dzień ścigają się w mistrzostwach i pucharze polski enduro, tacy jak Adrian Janik, aktualnie zajmujący drugą lokatę w quadowych mistrzostwach polski jak i notujący bardzo dobre wyniki w długodystansowych rajdach BAJA.
 
Trasa cross-country w Ochotnicy Górnej biegnie po bardzo zróżnicowanym terenie pod względem rodzaju podłoża, można napotkać na niej odcinki trawiaste, wystające korzenie, kamienie, małą przeprawę przez kamienisty potok,ale najliczniejszą część trasy stanowią drogi leśne, o twardym ziemistym podłożu. Nie zabraknie także technicznych zjazdów i podjazdów, jednakże nie powinny one sprawić zawodnikom żadnego problemu. Na trasie znajdziemy wiele miejsc do wyprzedzania, praktycznie w większości ten manewr nie powinien sprawiać problemu, a szczególniena kilku naprawdę szybkich leśnych odcinkach. Trasa będzie w stu procentach przejezdna dla zawodników na quadach, każda przeprawówka i ośka bez żadnego problemu i zbędnego odpuszczania manetki przeleci całą pętlę!
 

- Naszymi nowymi Partnerami, którzy będą nas wspierać w organizacji VI rundy PPP Cros Country zostali Sherco Poland, RafRacing-Serwis motocyklowy, MEFO Sport Polska, oraz Firma BUDEX Andrzej Sikora Dziękujemy za wsparcie oraz liczymy na miłą i owocną współpracę. Już dzisiaj możemy zdradzić, że Puchar CC w Ochotnicy Górnej, głównie organizowany będzie w porozumieniu z Firmą SHERCO, z racji czego nazwany będzie SHERCO CUP! - piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.
 
Gorczański Klub Motorowy Ochotnica został utworzony w 2014 roku, przez grupę ludzi, których głównym zainteresowaniem i pasją jest uprawianie sportów motorowych. Ich celem jest propagowanie sportu i turystyki motorowej, poprzez udział, jak i organizacje imprez z tym związanych.
 
Zawody odbędą są 9 sierpnia 2015 r. w Ochotnicy Górnej oś. Mostkowe (teren wyciągu narciarskiego) . Rozpoczęcie o 9:30.

Organizator imprezy: Szymon Wójciak GKM – Ochotnica, tel. 782 655 653, e-mail: gkmochotnica@interia.pl 
Obsługa mediów: Tadeusz Królczyk, tel. 607 623 626, e-mail: biuro@porozumienie.org.pl 
 
Do pobrania Regulamin Ramowy, regulamin uzupełniający, oraz ankieta zdrowia, którą każdy zawodnik będzie musiał wypełnić. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami, oraz w miarę możliwości przyniesienie do biura zawodów gotowej wypełnionej ankiety zdrowia, pozwoli to na szybszą obsługę zawodnika. Dziękujemy!!!




Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij