W niedzielę gramy dla Ani

Fot. 2014.10.10 22:39 / news / czytano 2791 / opinie 0

„Gramy dla Ani" takie hasło przyświecać będą niedzielnym meczom ligowym na terenie Podhala, Spisza i Orawy.

Z inicjatywy zarządu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej na każdym stadionie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz pomocy zmagającej się z ciężką chorobą, trzymiesięcznej Ani Garcarz.

- Poruszeni rodzinną historią jednego z naszych piłkarzy, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich klubów naszego podokręgu, ich działaczy, zawodników oraz kibiców, o wsparcie finansowe dla małej Ani Garcarz, córki Michała i Karoliny. Ania urodziła się z nowotworem i wymaga kosztownego i złożonego leczenia – apeluje prezes PPPN, Jan Kowalczyk - Tata małej Ani, Michał Garcarz, od lat jest piłkarzem waksmundzkiego Huraganu, a dziadek Marek, jest jej kierownikiem. Wierzę, że nasze środowisko piłkarskie nie pozostanie obojętne na los małej Ani i smutek jej najbliższej rodziny, dlatego zachęcam do wzięcia udziału w zbiórkach pieniędzy, które będą prowadzone podczas wszystkich meczy najbliższej kolejki ligowej. Liczy się każdy najmniejszy gest. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się choć odrobinę pomóc Ani i jej rodzicom – dodaje Kowalczyk.

Do akcji przyłączają się również i podhalańscy sędziowie, którzy przeznaczą znaczną cześć diet za prowadzenie niedzielnych spotkań właśnie na potrzeby malutkiej Ani.

Każdy kto chce pomóc, a z różnych powodów nie będzie mógł wybrać się na żadne niedzielne spotkanie, może dokonać wpłaty na specjalnie uruchomione konto:

53 1240 1574 1111 0010 3480 6570 z dopiskiem „dla Ani Garcarz".
Fundacja im. Adama Worwy, os. Nowe 23d 34-400 Nowy Targ
IBAN: PL 53 1240 1574 1111 0010 3480 6570
/konto złotówkowe
BIC/SWIFT - PKOPPLPW
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij