Pod osłoną nocy szukali Świętego Mikołaja

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.12.07 06:48 / news / czytano 4174 / opinie 0

Zgadywanki, rymowanki i rebusy związane z Bożym Narodzeniem -  z takimi zmaganiami musieli się zmierzyć uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem zanim powitali Świętego Mikołaja.

Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby to wszystko nie odbywało się pod osłoną nocy, przy lampionach i z pochodniami. Gdy już wszyscy wykonali zadania i otrzymali hasło, zostali wypuszczenie do krainy św. MIKOŁAJA. Tam obejrzeli inscenizację przygotowaną przez szkolnych wolontariuszy. Były elfy, babcia i zła czarownica, która popsuła sanie św. Mikołaja. 

Przedszkolaki i uczniowie zerówki , klasy I i IV wzywały Mikołaja piosenkami, a gdy już przybył radości nie byli końca. Z twarzy nie znikały uśmiechy, a prezenty szybko zostały rozpakowane.

W organizacji przedsięwzięcia wzięli udział druhowie z miejscowej jednostki OSP w Tylce, za co serdecznie im dziękujemy!
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij