Bal ostatkowo-karnawałowy liceum

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.02.26 20:08 / news / czytano 15937 / opinie 1

Na koniec karnawału można było pobawić się w Karczmie Dunajec podczas balu ostatkowego zorganizowanego przez Radę Rodziców Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Krościenku n.D.

W sobotni wieczór wielu krościenczan i szczawniczan, a także gości, wykorzystało karnawałowy czas na spotkanie i zabawę dla pożytecznych celów. Rada Rodziców działająca przy krościeńskim Liceum  po raz kolejny wystąpiła z inicjatywą zorganizowania karnawałowego balu charytatywnego na rzecz szkoły.
 
Po raz drugi bal odbył się w Karczmie Dunajec.  - Po kilkuletniej przerwie wróciliśmy do tego pomysłu. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy w dzisiejszy wieczór postanowili być tutaj z nami, dziękuję za zaangażowanie i każdy gest wsparcia - podkreślał Robert Dębski dyrektor szkoły.
 
Zabawie towarzyszyła dobra muzyka, menu oparte na tradycyjnej polskiej i góralskiej kuchni oraz licytacje i loteria fantowa.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

absolwent2017.02.27 20:02
A wujt już nie w łaskach ha cha
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij