3,4 promila i bezprawne prowadzenie samochodu

Fot. 2013.09.02 12:51 / news / czytano 3546 / opinie 0

Krościeńscy policjanci w dniu 01.09.2013 około godziny 22.00, w Ochotnicy Dolnej zatrzymali 38-letniego mieszkańca tejże miejscowości, który nietrzeźwy bezprawnie prowadził samochód.

W dniu 01.09.2013 około godz. 22:00, w Ochotnicy Dolnej, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n/D zatrzymali kierującego samochodem marki VW, 38-letniego mieszkańca Ochotnicy Dolnej, znajdującego się w stanie nietrzeźwym. Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko 3,4 promila. Kierujący swoim czynem, nie dostosował się również do wyroku Sądu Rejonowego w Nowym Targu zakazującego mu prowadzenia pojazdów mechanicznych  do stycznia 2015 roku.  
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij