Zamknięta ulica Szlachtowska

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2015.09.03 20:19 / news / czytano 2957 / opinie 0

Od dnia 02 września do 30 października 2015 r.  w godzinach od 07.00 – 18.00 ulica Szlachtowska w Szczawnicy będzie częściowo zamknięta.

W związku z przystąpieniem Podhalańskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Nowym Targu do realizacji projektu pn: „ Modernizacja i przebudowa kanalizacji sanitarnej w Szczawnicy”, którego wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane i Sieci Sanitarnych ASTEX, Sądelski, Łukaszczyk Spółka Jawna z siedzibą Zaskale, os. Za Torem 3, Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica informuje, od dnia 02 września do 30 października 2015 r. tj. na czas prowadzenia robót, ul. Szlachtowska w godzinach 07.00 – 18.00 będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Samorody do skrzyżowania z ul. Sopotnicką.

Objazd wyznaczony będzie drogami gminnymi zgodnie z poniższym schematem:
- ul. Samorody w kierunku od Jaworek do centrum Szczawnicy,
- ul. Św. Krzyża i ul. Sopotnicką dla kierunku centrum Szczawnicy-Jaworki.

Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij