3 bonusy u bukmachera, z których warto skorzystać (art. sponsorowany)

Fot. 2020.04.02 08:20 / news / czytano 482 / opinie 0

Spora konkurencja na rynku internetowych zakładów wzajemnych sprawia, że poszczególne firmy bukmacherskie prześcigają się w oferowaniu nowym i dotychczasowym klientom wielu bonusów. Już pierwsza rejestracja wiąże się z możliwością skorzystania z dodatkowych korzyści. Później wykorzystanie kodów promocyjnych także pozwala zyskać. Na które kody promocyjne i bonusy warto zwrócić uwagę?

1. LVBET: kod promocyjny na start
2. Zakład bez ryzyka
3. Bonus od depozytu

Kod promocyjny stanowi element oferty promocyjnej, pozwalającej powiększyć wygraną lub zyskać dodatkowe środki.

LVBET: kod promocyjny na start
Zainteresowania warte są przede wszystkim wszelkiego rodzaju bonusy powitalne. Mogą one przybierać różne formy. W LVBET kod promocyjny uruchomiony przy rejestracji sprawia, że na konto gracza trafiają dodatkowe środki powiązane z wpłaconym depozytem lub nie wymagające takiego przelewu. W drugim przypadku mamy zwykle do czynienia z kwotą niższą, około 20 złotych.

Najczęściej możliwość wykorzystania bonusu powitalnego jest ograniczony czasowo. Standardowo to 30 dni, które nowi gracze wykorzystać mogą przede wszystkim na sprawdzenie swoich umiejętności oraz różnego rodzaju kombinacji dostępnych przy obstawianiu wyników sportowych. Tych środków nie można wypłacić - są one przeznaczone konkretnie na zawieranie zakładów. Gracze mają więc możliwość przetestowania taktyk, zweryfikowania swojej wiedzy i intuicji.

Zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka z kolei to promocja działająca na zasadzie cashbacku. Jest to forma mniej popularna niż dodatkowe zasilenie konta środkami, ale bardzo przez graczy lubiana. Polega ona na tym, że środki przeznaczone na zawarcie zakładu zostają pobrane z konta gracza, jednak gdy kupon nie okaże się wygrany, gracz otrzyma zwrot środków do puli depozytu lub na konto promocyjne. Jeśli natomiast obstawi trafnie, wygrana wpłynie bezpośrednio na konto obstawiającego. W ten sposób potencjalne ryzyko jest zupełnie wyeliminowane. Korzyści? Zakład bez ryzyka to bonus, dzięki któremu znacznie łatwiej jest skusić się na obstawienie ryzykownej, lecz kuszącej kombinacji.

Bonus od depozytu
Bonus od depozytu jest benefitem, z którym można zetknąć się właściwie u każdego bukmachera. Aby z niego skorzystać, najczęściej trzeba jednak prześledzić regulamin promocji. Warunkiem skorzystania z takiej możliwości są punkty określające minimalną i maksymalną kwotę wpłaty oraz wartości przysługującego bonusu. 
Warto wiedzieć, że na tych trzech przykładowych promocjach oferty bukmacherów się nie kończą. Dobrze jest śledzić je na bieżąco i wykorzystywać na przykład bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij