Ankieta dostępna na stronie gminy

Fot. 2020.11.23 14:25 / news / czytano 630 / opinie 0

Do 21 grudnia 2020 roku, na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Diagnozy społecznej -współczesne zagrożenia w środowisku lokalnym. 

W blisko 60 pytaniach można ustosunkować się do m.in. problemu nadużywania alkoholu, picia alkoholu przez osoby niepełnoletnie, oferty opieki nad dziećmi, oferty kulturalnej, sportowej, rekreacyjnej. Ankieta przewiduje także pytanie dotyczące propozycji działań, przedsięwzięć a nawet inwestycji jakie należałoby podjąć dla zaspokojenia potrzeb mieszkańców w zakresie ochrony zdrowia, osób starszych, osób niepełnosprawnych.
 
Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w gminie.

Z uwagi na panującą pandemię badania realizowane są metodą internetową – kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku.
 
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij