Boisko do siatkówki plażowej w Krościenku

Fot. Janusz Wojtarowicz 2015.07.06 12:26 / news / czytano 8942 / opinie 0

W sąsiedztwie krościeńskiej siłowni na bulwarach nad Dunajcem powstaje boisko do siatkówki plażowej. 

Obok ogólnodostępnej siłowni zewnętrznej od mostu na Dunajcu w kierunku ulicy Zdrojowej została położona kostka betonowa. Inwestycja sfinansowana została z pieniędzy funduszu sołeckiego - Zawodzie. Dodatkowo władze Krościenka postanowiły zagospodarować tamtejszy teren pod boisko do siatkówki. Miejsce zostało już usypane piaskiem, wykonane ma zostać jeszcze ogrodzenie.

Jak zapewniają władze Krościenka boisko niebawem zostanie udostępnione mieszkańcom i gościom. Najprawdopodobniej wprowadzony zostanie system rezerwacji godzinowej boiska administrowany przez Urząd Gminy w Krościenku n.D. Korzystanie z boiska będzie bezpłatne.

Autor: mw
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij