Flisacy gotowi na 186. sezon

Fot. Stanisław Chmiel 2018.04.01 18:12 / news / czytano 1890 / opinie 0

28 marca 2018 r. Zarząd, Komisja Kwalifikacyjno - Dyscyplinarna Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich i Inspektorat Żeglugi Śródlądowej w Krakowie dokładnie sprawdził 54 łodzie, które 2 kwietnia będą czekały na turystów.

Sezon flisacki zbliża się wielkimi krokami, bo zaraz po świętach od 2. kwietnia na Dunajcu pojawią się flisacy. Zanim jednak łodzie flisackie będą bezpiecznie przewozić turystów musiał zostać sprawdzony ich stan techniczny. W kwietniu turystów po Dunajcu przewozić będą 54 łodzie. Od maja do dyspozycji zwiedzających Pieniński Park Narodowy z łodzi flisackich będzie około 250 tratw. Ponadto sprawdzono stan trasy spływu Przełomem Dunajca oraz początkowe i końcowe przystanie flisackie.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Stanisław Chmiel
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij