Gmina Łapsze Niżne uruchomiła bezpłatny system powiadamiania mieszkańców

Fot. 2013.05.29 12:22 / news / czytano 2237 / opinie 0

Ponad miesiąc temu pisaliśmy o tym, że gmina uruchomi bezpłatny system powiadamiania mieszkańców, który ma przede wszystkim służyć do informowania i ostrzegania mieszkańców. System już działa, a rejestracja jest bardzo prosta.

Każdy z mieszkańców, który chce otrzymywać informacje na swój telefon komórkowy lub mail może dokonać bezpłatnej aktywacji usługi. Wystarczy wejść na stronę www.lapszenizne.pl, odszukać informacji o systemie powiadamiania mieszkańców i kliknąć przycisk zapisz się. Drugim sposobem aktywacji jest aktywacja przez SMS. Koszt wysłania sms-a zgodny jest z planem taryfowym osoby wysyłającej. W treści sms-a należy wpisać kod przypisany do miejsca zamieszkania osoby piszącej i wysłania go pod numer 664 079 964. 
  • kod UGLN FA dla miejscowości Falsztyn
  • kod UGLN FR dla miejscowości Frydman
  • kod UGLN KA dla miejscowości Kacwin
  • kod UGLN LA dla miejscowości Łapszanka
  • kod UGLN LN dla miejscowości Łapsze Niżne
  • kod UGLN LW dla miejscowości Łapsze Wyżne
  • kod UGLN NI dla miejscowości Niedzica
  • kod UGLN NZ dla miejscowości Niedzica-Zamek
  • kod UGLN TR dla miejscowości Trybsz  
System uruchomiony został dla podniesienia bezpieczeństwa, świadomości i wygody mieszkańców. Urząd Gminy w Łapszach Niżnych wprowadził nowoczesny system do przekazywania ważnych informacji z urzędu i otoczenia. Informacje docierać będą do mieszkańców natychmiast, bezpłatnie, w wybrany sposób (SMS, e-mail, Facebook). - Mam nadzieję, że dzięki korzystaniu z nowego systemu będą Państwo zawsze poinformowani o ważnych wydarzeniach w gminie oraz, że zwiększy się Państwa komfort życia i poczucie bezpieczeństwa. - zapewnia włodarz gminy Paweł Dziuban.

System powiadomi m.in. o sytuacjach kryzysowych, ostrzeżeniach meteorologicznych, awariach i planowanych przerwach w dostawie mediów, planowanych utrudnieniach komunikacyjnych, zebraniach wiejskich a także o ważnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij